| 원래 장소: | 중국 |
| 브랜드 이름: | FOFIA |
| 인증: | ISO11784/5 |
| 모델 번호: | ZS006 |
| 문서: | ZS006 Animal ID Microchip.pdf |
| 최소 주문 수량: | 1PCS |
|---|---|
| 가격: | to be negotiation |
| 포장 세부 사항: | 1pcs = 파우치+ 주사기+ Glasstag+ 6 바코드 스티커 / 가방 당 20pcs |
| 배달 시간: | 1~7일 |
| 지불 조건: | L/C,D/A,D/P,T/T,웨스턴 유니온 |
| 공급 능력: | 1주일에 100000 PC |
| 판독/기록 표준: | ISO11784/5 FDX-B | 빈도: | 134.2kHz |
|---|---|---|---|
| 차원: | 2.12*12mm | 충돌방지 표준: | IP 67 |
| 원래 장소: | 유럽 | 저장온도: | -40~100도 |
| 색상: | 하얀색 | 무게: | 6.86g |
| 주사액제: | PP | 살균: | EO가스 |
![]()
| Microchip Specifications | |
|---|---|
| Chip Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequency | 134.2KHz |
| Dimension | Ø2.12*12mm |
| Material | Bio-glass |
| Temperature Range | -25°C to 50°C |
| Temperature Accuracy | ±0.1°C / 0.18°F |
| Additional Information | |
|---|---|
| Reader | All |
| color | white |
| Package | 20pcs/bag |
| Sterilization | EO gas |
| Barcode Label | 6 barcode stickers |
| Guarantee | 20 years for chip, 5 years for sterilization |
Packaging: 10pcs per box, 500pcs per shipping box
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd provides comprehensive solutions for livestock smart management and pet ID management. Our products serve farm animals, pets, fish, Arowana, and wild animals.
We are committed to developing and promoting animal identification products, earning customer trust through high-quality products, first-class service, and fast delivery. All raw materials come from qualified suppliers with guaranteed quality.
Specializing in animal ID products for over 20 years, we manufacture animal microchips, pet microchips, ear tags, electronic ear tags, and RFID readers. Our products are exported to more than 90 countries worldwide.
Email: Tina@fofia.com
Explore Our Catalog: fofiatag.com
담당자: Tina
전화 번호: +8613661674805